**KİLİTLİ PENCERE KOLU[ÇOCUK KİLİDİ)


Pencere ve Balkon Güvenlik Kilitleri-Window Safety

Çocukların pencerelerden düşüp yaralanmalarını, hayatlarını kaybetmeye kadar varabilecek riskleri önlemeye yardımcı olmak için tasarlanıp üretilmiştir. ABD de yapılan istatistiklere göre her yıl 4700 çocuk pencerelerden düşmektedir. Düşen çocukların 96 sı kendi evinin penceresinden düşmekte ve 50 sininde pencerenin i bir mobilya tırmanması sonucunda olduğu saptanmıştır Çocuk güvenliği konusunda Avrupa da en gelişmiş ülke olan İsveç konutlarda pencere güvenlik kilidi kullanmanın yasal bir zorunluluk olması bu tür kaza risklerini boyutunu göstermektedir.
 
Çocuk güvenlik kapıları birden çok katlı evlerde katlar arasındaki merdivenler ile bahçe çatı arası ve bodruma iniş çıkış için kullanılan merdivenlerden çocukların düşüp yaralanmalarını ve kaza riski fazla olan balkon mutfak gibi evin diğer bölümlerine çocuğun girişinin önlenmesi için tasarlanmıştır. Yine çocukların evcil hayvanlar ile teması istenmediği durumlarda da çocuğu ve evcil hayvanı evin ayrı bölümlerinde tutma imkanını verebilmektedir. Güvenlik kapıları; Merdiven girişlerine, hol girişlerine, girilmesi istenmeyen bölümlerin önlerine, örneğin balkon çıkışını önlemek için balkon giriş kapısının kasasına monte edilir. KAZA RİSKLERİNE GÖRE HANGİ TİP VE ÖZELLİKTE GÜVENLİK KAPISININ KULLANILMASI GEREKTİĞİNİ BİLMEK VE DOĞRU SEÇİM YAPMAK ÖNEMLİDİR.

Donanım Programı örmeğin


TRESOR – Pencere Kolu (EN-V 1627-30) Euro Norma uygun

Çevirmeye ve koparmaya karşı 100 Nm kadar dirençli

Barelli Kilitlenebilir Pencere Kolları 

Düğmeli Pencere Kolları – Dışarıda aksesuarın itillmesi münkün değildir.

Kilitlenebilir gizli ek kilitler cocuk kilidi çocuk kiliti

1 DEN FAZLA PENCERELERDE  TEK ANAHTARLA BÜTÜN PENCERELERİ AÇABİLME ÖZELLİĞİ.

çift açılım. çift açılım takmak. sonradan çift açılım takılır.mevcut pencere çift açılım.pencere yukardan açmak.çift açılım fiyatları ikitelli

Bu Sayfanın Bakılma Sayısı : 00255 --Bu Sayfanın Eklenme Tarihi : 2008-09-27 16:32:00 --- Kayıt No: 600

Yazdırılabilir Sayfa

Bu sayfayı bir arkadaşına gönderiniz.

Bizimle irtibata geçiniz.

 
**KİLİTLİ PENCERE KOLU[ÇOCUK KİLİDİ)

  Giris Sayfasi Yap |      
Tasarım Aktif Medya